Księgowy ds. funduszy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0318
OBOWIĄZKI:
Kalkulacja wartości aktywów netto funduszy. Analiza wpływu poszczególnych elementów funduszu na jego wartość. Porównywanie oraz potwierdzanie balansów ksiąg głównych funduszy do wyliczeń w aplikacjach kontrolnych oraz badanie odchyleń i ewentualnych różnic. Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 3686 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: bez znaczenia. Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane. Umiejętności: Umiejętność przygotowania, monitorowania oraz obliczania wartości aktywów netto jednostek funduszy inwestycyjnych. Umiejętność monitorowania operacji spółek na ich papierach wartościowych, monitorowanie cen papierów wartościowych wchodzących w skład portfela, przygotowywanie raportów księgowych i dokumentów do audytu. Praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word, dobre zdolności analityczne i numeryczne, pełna odpowiedzialność za powierzone zadania, wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, umiejętność współdziałania w zespole. Znajomość języków obcych j. angielski , poziom znajomości: komunikatywny w mowie i w piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie