Kosztorysant

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie kosztorysów budowlanych i remontowych
  • Analizowanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Tworzeniu budżetów projektów
  • Optymalizacja kosztów
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień kosztów dla kierownictwa projektu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie budownictwa)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość programów kosztorysowych (np. Norma PRO, CostX)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach