Kosmetyczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1075
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci. Zdobienie paznokci. Usuwanie owłosienia z twarzy i ciała. Umowa zlecenie, 100 godzin miesięcznie po stawce 28 zł/ godzine
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Przedłużenie i zagęszczanie rzęs

Wymagania inne:

Certyfikat o ukończeniu kursu wizażysta - stylista. Certyfikat o ukończeniu kursu przedłużenie włosów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie