Kosmetyczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1830
OBOWIĄZKI:
Praca z kosmetykami, zabiegi na twarz i ciało.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kosmetyczka- stylistka paznokci

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Stylizacja paznokci róznymi technikami, wykonywanie manicure oraz pedicure. Umowa zlecenie 20 godzin tygodniowo. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostałe kosmetyczki i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: podstawowe,...

Dodane: 2021-03-17


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

HR Processes Administrator with Spanish

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj

HR Processes Administrator - Background Check

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj