Kosmetyczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0285
OBOWIĄZKI:
Laminowanie brwi , przedłużanie rzęs 1-5d , ARCHITEKTURA I STYLIZACJA BRWI HENNĄ PUDROWĄwymiar czasu pracy 100h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: ARCHITEKTURA I STYLIZACJA BRWI HENNĄ PUDROWĄ
Uprawnienia: CERTYFIKAT PRZEDŁUŻANIE RZĘS I ZAGĘSZCZANIE METODĄ 1:1
Uprawnienia: Przedłużanie rzęs metodą 2D-4D oraz norką naturalną

Wymagania inne:

Laminowanie brwi

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie