Kosmetyczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1914
OBOWIĄZKI:
Malowanie, lifting, laminacja, brwi i rzęs. Przedłużanie rzęs według życzenia klienta, różne rodzaje, klasyczne, 2d. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień, nieregularne godziny pracy według ustaleń z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: lifting botoks i laminacja rzęs
Uprawnienia: Umiejętność w zakresie wykonywania usług kosmetycznych.
Uprawnienia: kosmetyczka

Wymagania inne:

certyfikat ukończenia kursu podstawowego „Klasyka. Podwójna objętość” 2D, przedłużanie rzęs, certyfikat ukończenia kursu „master brwi od podstaw”

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie