Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kosmetolog
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0168
OBOWIĄZKI:
zabiegi kosmetyczne, kosmetologiczne na twarz i ciało, obsługa strefy fitnes-welles
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: kosmetyczka


Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób do 30 r.ż

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

HR Processes Administrator with Spanish

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj

HR Processes Administrator - Background Check

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj