Koordynator rozwoju

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0961
OBOWIĄZKI:
Mile widziana znajomość języków obcych, analiza ofert parcy, negocjacje handlowe z kontrahentami, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów oraz inne czynności na zlecenie przełożonego. Umowa zlecenie 168 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Posiadanie prawo jazdy kat. B częste wyjazdy na terenie całego kraju, dyspozycyjność do wyjazdów na terenie kraju, dokładność, umiejętność pracy pod presją czsu, zorientowanie na efekty. Mile widziana znajomość języków obcych. Mile widziane doświadczenie w pracy na konkretnym stanowisku. Wysoka kultura osobista, komunikatywność. Praca zazwyczaj wykonywana od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie ale w razie nieprzewidzianych zadań czy pilnych projektów mogą zdarzyć się nadgodziny.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie