Koordynator rozwoju

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0787
OBOWIĄZKI:
Analiza ofert rynkowych, negocjacje handlowe z kontarhentami, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów, inne czyności na zlecenie przełożonego. Umowa zlecnenie 168 godzin miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące. Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do wyjazdów na terenie kraju, dokładność, umiejętność pracy pod presja czasu, kultura osobista, komunikatywność. Mile widziana znajomość jezyków obcych. Praca zazwyczaj wykonywana od poniedziałku do piatku po 8 godzin, ale w razie nieprzewidzianych zdarzeń czy pilnych projektów moga zdażyć się nadgodziny

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie