Koordynator ds. serwisu

Dla naszego Klienta z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca mobilna na terenie 4 województw.

Zadania:
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w celu organizacji prac serwisowych
  • Odpowiedzialność za serwisowanie i naprawę urządzeń w regionie (4 województwa)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami i współpracownikami
  • Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji
  • Zapewnienie satysfakcji Klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń
  • Dbałość o utrzymanie wysokich standardów pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, zawodowe
  • Min. 2-letnie doświadczenie w naprawie i serwisie ekspresów kawowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim, min. poziom B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, auto służbowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pozytywną atmosferę pracy : )
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.