Koordynator Bezpieczeństwa Informacji

Emitel S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • kompleksowy nadzór, utrzymanie i koordynacja systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą ISO/IEC 27001:2017
  • współpraca w imieniu Emitel z instytucjami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem, w tym instytucjami rządowymi
  • utrzymywanie w aktualności procedur wewnętrznych, sprawowanie nadzoru nad ich przestrzeganiem
  • koordynowanie okresowych audytów zewnętrznych
  • przeprowadzanie okresowych audytów wewnętrznych
  • przeprowadzanie okresowej analizy ryzyka oraz BIA
  • opracowywanie rekomendacji dla systemów teleinformatycznych pod kątem bezpieczeństwa
  • obsługa i analiza zgłoszonych incydentów bezpieczeństwa
  • przeprowadzanie wewnętrznych testów bezpieczeństwa
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników
  • opracowywanie materiałów edukacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe; dodatkowe studia / kursy z dziedziny cyberbezpieczeństwa będą atutem
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa informacji lub bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie o profilu TMT (technology-media-telecom)
  • przekrojowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa
  • praktyczna znajomość sieci teleinformatycznych oraz technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • znajomość narzędzi służących do wykrywania potencjalnych zagrożeń typu SIEM
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • rozwinięte zdolności komunikacji, współpracy, rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie, będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • rozwiązanie home-office
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • kartę sportową lub kulturalną
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do aplikacji z audiobookami
  • wycieczki, rajdy górskie, spotkania integracyjne
  • możliwość współpracy w formie b2b