Kontroler magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kontroler magazynowy
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/0499
OBOWIĄZKI:
Codzienna kontrola stanów magazynowych i załadunków; Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP; Wykonywanie analiz i sporządzanie raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Kierowca samochodu dostawczego międzynarodowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

łrowadzenie samochodu dostawczego, rozładunek i załadunek. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji. Kontakt z klientem Polskim i zagaranicznym. Dostawy w trybie pilnym. Praca na terenie Polski oraz Unii Europejskiej Wymagania konieczne:...

Dodane: 2021-07-31

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Niepołomice Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kasjer-sprzedawca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Dbanie o poprawne saldo kasy, wykładanie towarów, przyjmowanie dostaw. Umowa zlecenie, 18 h/tydzień Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe: 2 miesiące jako kasjer-sprzedawca,...

Dodane: wczoraj

Główny specjalista

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Lokalizacja: Kraków

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych, - praca administracyjno – biurowa...

Dodane: wczoraj