Konstruktor mechanik

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-02-04/0221
OBOWIĄZKI:
• Wykonywanie działań w zakresie konstruowania i projektowania urządzeń lub komponentów do urządzeń naukowo-badawczych • Opracowywanie dokumentacji projektowej oraz technicznej (dokumentacja 2D) tworzona na podstawie opracowanych modeli 3D. • Optymalizacja tworzonych konstrukcji • Udział w działaniach R&D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM
Uprawnienia: umiejętność podejmowania decyzji
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętności analityczne[Umiejętność 1] : dobre zrozumienie podstaw mechaniki i fizyki[Inne] : Możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony oraz negocjacji wynagrodzenia po ukończeniu okresu próbnego

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego