Kierownik w Zespole Telesprzedaży

PGE Obrót S.A.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: PGE Obrót/03/2021
Miejsce pracy: Kraków

Umowa o pracę

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • prowadzenie zespołu telesprzedawców,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • motywowanie podległego zespołu,
  • organizowanie, kierowanie i nadzór nad procesami realizowanymi przez zespół,
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu procedur i propozycji usprawnień w zakresie realizowanych zadań,
  • nadzór nad działaniami związanymi z zawieraniem umów sprzedaży energii elektrycznej,
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne Spółki.

Profil idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku energetycznym lub zarządzanie
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania sprzedażą (doświadczenie na rynku b2b będzie dodatkowym atutem),
  • kreatywność w działaniu,
  • umiejętność świadomego podejmowania decyzji biznesowych,
  • znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi programów typu CRM,
  • znajomość branży energetycznej.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy,
  • ciekawą, ambitną oraz odpowiedzialną pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy

Process Improvement Intern

Firma: SSW Pragmatic Solutions

Zadania: Projektowanie i budowa aplikacji opartych na Microsoft Power Platform Projektowanie i budowa automatyzacji w Power Automate Uczestnictwo w analizach biznesowych Utrzymanie i wsparcie użytkowników w Microsoft Dynamics 365 for Sales Budowa...

Dodane: wczoraj

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Firma: Sunday Polska Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Uzupełnianie dokumentacji powykonawczej Telefoniczna obsługa klienta Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Współpraca z pozostałymi...