Kierownik sieci sklepów

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0876
OBOWIĄZKI:

budowanie wizerunku firmy na rynku polskim, komunikacja z partnerami z Ukrainy i Rosji, kierowanie lokalem oraz sprzedażą, marketing internetowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: blogów, socjal media,

Wymagania inne:

kurs marketingu

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie