Kierownik działu badań i rozwoju silników ro i integrator platformy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2024-04-26/1012
OBOWIĄZKI:
•Zarządzanie podległym zespołem inżynierów i techników (coroczna ocena, spotkania, misje, cele)•Określanie niezbędnych kwalifikacji podległego zespołu, zgodnie z wymogami technicznymi i technologicznymi•Zapewnianie kompetencji w zespole na poziomie wymaganym do właściwej obsługi nowych/przyszłych projektów i nowych/przyszłych technologii. Identyfikowanie luki definiowanie i wdrażanie odpowiednich planów działania•Przydzielanie osoby w Zespole do projektów i wspieranie zespołu projektowego w zarządzaniu priorytetami.•Proponowanie szkoleń i rozwoju kariery swoich podwładnych•Odpowiedzialność za rekrutację członków zespołu•Uczestnictwo w definiowaniu i wdrażaniu procesu, metod i narzędzi niezbędnych do właściwej obsługi nowych/przyszłych projektów i nowych/przyszłych technologi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy zespołowej
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność budowania synergii pomiędzy pracownikami[Umiejętność 1] : zaangażowanie, umiejętność kierowania zespołem, wspieranie pracowników, umiejętność pracy z ludźmi,[Inne] : Godziny pracy: rozpoczęcie pracy pomiędzy godzina 7:00 a 9:00 (8h).Doświadczenie zawodowe: 4 lata doświadczenia w dziale badań i rozwoju w dziale projektowym.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego