Kierownik budowy / Inżynier budowy branża konstrukcyjno - budowlana

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • koordynacja budowy i robót
  • nadzorowanie robót
  • kosztorysowanie
  • rozliczanie podwykonawców
  • przeprowadzanie akcji ofertowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynier
  • doświadczenie w pracy przy realizacji budów w przemyśle energetycznym
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej min. 3 lata od uzyskania uprawnień bez ograniczeń
  • Język angielski – biegły
  • prawo jazdy
  • znajomość pakietu Microsoft Office, MS Project, Autocad oraz programy kosztorysowe
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwą ścieżkę kariery
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.