Kierownik Apteki

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • Zarządzanie zespołem farmaceutów oraz reszty pracowników
  • Wdrażanie procedur
  • Składanie zamówień na leki i zarządzanie ich stanem magazynowym
  • Monitorowanie stanów ważności leków
Wymagania:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Posiadasz uprawnienia kierownicze
  • Umiesz dobrze zarządzać zespołem
  • Jesteś nastawiony na profesjonalną obsługę klienta
Oferujemy:
  • Szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpieczne warunki pracy