Kierowca taksówki osobowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca taksówki osobowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1712
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zleceń, dbanie o bezpieczne warunki przejazdu, praca na terenie Krakowa, wymiar czasu pracy 40h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

sprzątanie klatek schodowych, pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, wymiar czasu pracy 80h/m-c Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

HR Processes Administrator with Spanish

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj

HR Processes Administrator - Background Check

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj