Kierowca samochodu osobowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1890
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób lub towarów za pomocą platform technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kierowca samochodu osobowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Przewóz osób lub towarów za pomocą platform technologicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B Wymagania inne:

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Leasing Manager

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

Obowiązki: pozyskiwanie najemców powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych prowadzenie spotkań, prezentacji, negocjacje z potencjalnymi klientami przygotowywanie ofert najmu i odpowiedzi na zapytania ofertowe budowanie oraz utrzymywanie...

Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Firma: Premium Pro Group Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Firma z branży chemii przemysłowej poszukuje handlowców. Praca tylko stacjonarna w biurze w Warszawie lub Krakowie Jeśli: jesteś otwarty na rozmowy telefoniczne na różne tematy, lubisz ludzi i kontakt z nimi, jesteś osoba wesoła i łatwo...

Dodane: dzisiaj