Kierowca samochodu osobowego -taxi

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu osobowego -taxi
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1882
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób oraz przesyłek kurierskich. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kierowca samochodu osobowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Przewóz osób lub towarów za pomocą platform technologicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B Wymagania inne:

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Technik obiektu

Firma: STRABAG PFS
Lokalizacja: Kraków

Zadania: prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie (nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji: głównie elektrycznych oraz grzewczych, wentylacyjnych,...

Dodane: dzisiaj

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Firma: Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej,...

Dodane: dzisiaj