Kierowca samochodu dostawczego międzynarodowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5009
OBOWIĄZKI:
łrowadzenie samochodu dostawczego, rozładunek i załadunek. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji. Kontakt z klientem Polskim i zagaranicznym. Dostawy w trybie pilnym. Praca na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie