Kierowca magazynier

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1975
OBOWIĄZKI:
dostarczanie i odbiór towaru samochodem do 3,5 t. Prace za i rozładunkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: średnie
Uprawnienia: książeczka sanepid
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT.B

Wymagania inne:

doświadczenie w prowadzeniu auta do 3,5 T

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie