Kierowca kat. b samochodu dostawczego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3419
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu dostawczego, kontrola dokumentów przewozowych, dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, praca na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie dowolne, kierunek dowolny, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego, punktualność, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka podstawowego na pozioie podstawowym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie