Kasjer - sprzedawca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0809
OBOWIĄZKI:
Kasjer sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Sprawność fizyczna, mile widziane osoby bez nałogów

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kasjer-sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Wieliczka

Obsługa klienta, sprzedaż towarów, dbanie o ekspozyję sklepową, dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: dobra organizacja pracy Wymagania inne: 2 lata doświadczenia zawodowego

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

IT Analyst / Senior IT Analyst with French & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the French-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will be...

Dodane: dzisiaj

IT Analyst with Russian & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the Russian-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will...

Dodane: dzisiaj