Kasjer / Kasjerka - Bufetowy / Bufetowa

People make places
ISS Facility Services Sp. z o. o jest liderem na Polskim rynku kompleksowej obsługi budynków. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną. W Polsce firma działa od 1995 r. Naszą siłą są ludzie, zatrudniamy 2500 pracowników.
W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.

Obowiązki:
  • Sprzedaż posiłków i artykułów spożywczych
  • Wydawanie posiłków
  • Obsługa kasy fiskalnej
Wymagania:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające,
  • Pracę w systemie zmianowym: godz. pracy 6:00-14:00,11:00-19:00, 22:00-6:00 (pon-nd)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnej restauracji
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku