Inżynier technologii chemicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0234
OBOWIĄZKI:
-pomoc w prowadzeniu nadzoru w zakresie warunków zdrowotnych środowiska pracy,-pomoc w prowadzeniu działan związanych z nadzorem nad substancjami chemicznymii ich zastosowaniami, detergentami oraz produktami kosmetycznymi,-pomoc w prowadzeniu nadzoru nad bezpieczeństwem produktów kosmetycznych z uwzględnieniem kontroli dokumentacji u osób odpowiedzialnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia lub technologia chemiczna lub inżynieria chemiczna lub BHP

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe inżynieria: chemia lub technologia chemiczna lub inżynieria chemiczna lub BHP

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce