Inżynier systemów sterowania

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży oil&gas poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera systemów sterowania.

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, przegląd i wdrażanie oprogramowania oraz elementów sprzętowych systemów sterowania
  • Czytanie i przeglądanie P&ID
  • Projektowanie, odczytywanie i wdrażanie logicznych bloków funkcyjnych systemu sterowania
  • Współpraca z dostawcami i monitorowanie dostaw
Wymagania:
  • Tytuł magistra lub licencjata w jednej z dziedzin inżynierskich: Mechatronika, Cybernetyka, Chemia, Elektrotechnika, Informatyka lub równoważny
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów sterowania w przemyśle
  • Znajomość Modbus RTU / TCP, OPC, Profibus, Profinet, HART lub innych
  • Mile widziane – doświadczenie w korzystaniu z języków kodowania, takich jak VBA i LabView lub Python
  • Rozumienie dynamiki w systemach liniowych i nieliniowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do sporadycznych krótkoterminowych wyjazdów na projekty na całym świecie
Oferujemy:
  • Różnorodne i ciekawe zadania w inspirującym, międzynarodowym środowisku inżynierskim
  • Pakiet relokacyjny
  • Umowa o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów