Inżynier projektu

Ogłoszenie numer: 8985211, z dnia 2024-05-12

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.
Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wsparcie kierownika projektu w realizowanych zadaniach,
  • Koordynowanie prac związanych z wykonywanym projektem,
  • Zlecanie i prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac,
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.