Inżynier Mechanik

People make places

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad instalacjami sprężonego powietrza, próżni, wody technologicznej, urządzeń do bliskiego transportu materiałów (dźwigi, windy, platformy).
  • Regularne przeglądy, analiza wskaźników i raportowanie.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i praca na harmonogramach.
  • Monitoring mediów i analiza poziomów ich zużycia (energia, woda)
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami pod kątem inwestycji.
  • Współpraca z UDT oraz innymi organami.
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika w zakładzie produkcyjnym.
  • Doświadczenie w konserwacji sprężonego powietrza oraz próżni.
  • Aktywny udział w realizacji projektów zwiększających efektywność energetyczną.
  • Umiejętności w zakresie AUTOCAD oraz MS Office.
  • Świadomość biznesowa: umiejętność analizy kluczowych zmiennych finansowych, pracowniczych i materialnych.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów w oparciu o wiedzę i kompetencje.
  • Umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz karty multi-sport po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku