Inżynier / konstruktor ze znajomością języka rosyjskiego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1556
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie dokumentacji dla projektów w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z włączeniem eBOM) z uwzględnieniem aspektów funkcjonalności, masy komponentów, możliwości technologicznych i wytwórczych,- tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla komponentów wyposażenia,- konstruowanie i integracja mechaniczna komponentów wyposażenia pojazdów kolejowych,- realizacja nadzorów autorskich w trakcie wdrażania nowych produktów,- wsparcie w przeglądach projektów- bieżąca współpraca z klientem i dostawcami na rynku wschodnim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
Uprawnienia: Zaawansowanie modelowanie 3D w programie CATIA V5

Wymagania inne:

Umiejętność tworzenia obiektów 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami GOST i PN-EN, znajomość środowiska oraz doświadczenie w obsłudze bazy danych IPS/Serch Intermech – doświadczenie min. 5lat, ukończone studia wyższe techniczne (inżynier mechanik, mechanika i budowa maszyn, technolog) - doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży produkcji techniki kolejowej – 5lat, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania wg. GOST i PN-EN, dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (język techniczny), znajomość środowiska oraz doświadczenie w obsłudze bazy danych IPS/Serch Intermech 5lat, doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży produkcji techniki kolejowej 5lat, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania wg. GOST i PN-EN, dobra znajomość programów CAD: CATIA v5 (3D: moduły powierzchniowy, bryłowy oraz sheetmetal, 2D, moduły: piping / cabling). Znajomość CREO / NX będzie dodatkowym atutem; umiejętność tworzenia obiektów 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami GOST i PN-EN, umiejętność rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 717,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie