Inżynier / kierownik robót elewacyjnych

Ogłoszenie numer: 4132577, z dnia 2021-01-24

Firma zajmuje się pracami budowlanymi w szczególności wykonywanie elewacji metodą lekko-mokrą i wentylowanych.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • nadzór nad jakością, terminowością robót jak również zgodności z projektem i specyfikacją techniczną
  • nadzór pracy podwykonawców i pracowników firmy pod kątem prawidłowości, przepisów BHP
  • prowadzenie dokumentacji budowy, wykonywanie rozliczeń, obmiarów etc

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów Microsoft Office, Autocad
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • chęć pracy i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, kreatywność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN