Inżynier ds. efektywności energetycznej

People make places

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Obsługa systemu monitoringu mediów
  • Wykonywanie analiz dot. zużycia energii i wody w fabryce oraz kształtowanie działań redukujących zużycie mediów
  • Prowadzenie studium wykonalności inwestycji ograniczających zużycie mediów
  • Współpraca z dostawcami w fazie przygotowania inwestycji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: energetyka, chłodnictwo i wentylacja
  • Doświadczenie w zakresie obsługi automatyki systemów sprężonego powietrza i wentylacji
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania projektów poprawy efektywności energetycznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel (pivot, wykresy, funkcje typu vlookup, count if itp.)
  • Zdolność analitycznego myślenia, orientacja na rezultaty
  • Doświadczenie zawodowe: min 5 lat pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych zespołów
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy