Inżynier budowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1749
OBOWIĄZKI:
Wsparcie kierownika budowy/robót w prowadzeniu budowy. Wprowadzanie dokumentaji technicznej związanej z prowadzoną budową. Planowanie robót budowlanych i ich poszczególnych etapów. Generwoanie zapotrzebowań materiałowych. Udział w odbiorach wewnętrznych oraz przeekazywniu urządzeń do eksploatacji. Przygotowywanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów. Przygotowanie przedmiarów i odmiarów robót. Sporządzanie harmonogramu dostaw. Przygotowywanie protokołów odbioru. Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej. Rozliczanie prac podwykonawców. Kompletowanie operatów kolaudacyjnych. Opracowywanie planów zapewnienia jakości. Kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie.Wynagrodzenie 3500zł netto. Miejsce wykonywania pracy - Cała Polska. Godziny pracy: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:

kierunek - budownictwo, w specjalności infrastruktura kolejowa/infrastruktura transportu kolejowego; biegła znajomość obsługi komputera, MS Office, AutoCad, MS Projekt; silna motywacja do pracy, umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 839 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie