Inside sales representative/specjalista ds. sprzedaży

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1903
OBOWIĄZKI:
Stanowisko sprzedażowe; praca na targetach sprzedażowych; Sprzedaż i rozszerzanie kont marketingowychw nawiązaniu do potrzeb klientów.Godziny pracy: 7-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, preferowane minimum półroczne doświadczenie w szerokopojętej sprzedaży, umiejętności sprzedażowe, językowe, wysoka zdolność komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym oraz płynna znajomość jednego z języków: niemiecki, czeski, rosyjski, arabski, rumuński, węgierski, turecki, hebrajski, francuski, norweski, szwedzki, słowacki.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie