Hr specjalist/ hr specjalista

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0928
OBOWIĄZKI:

Procesowanie i odpowiadanie na zapytania pracowników w j. angielskim. Obsługa systemu SAP, Winshuttle i innych systemów używanych przez firmę wewnętrznie do procesowania danych personalnych i wynagrodzenia pracowników. Tworzenie raportów i ich automatyzacja w programie Excel.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości j. obcego certyfikatem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie