Handlowiec Doradca Klienta

Solarispolska sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, przedstawicielem firm zagranicznych na polskim rynku. Zajmujemy się importem artykułów motoryzacyjnych oraz ogólnoprzemysłowych. Jesteśmy znani i kojarzeni z wysokiej jakości produktów oraz z ciekawego designu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów w sklepie internetowym oraz stacjonarnym oparta o aktywną, osobistą obsługę klientów oraz fachowe doradztwo,
  • Posprzedażowa obsługa Klienta (kontakt telefoniczny, mailowy),
  • Przyjmowanie oraz terminowe realizowanie zamówień Klientów (obsługa zamówień i płatności, przygotowanie faktur, przygotowanie zleceń na magazyn).
Aplikuj, jeśli:
  • Jesteś dynamiczną osobą która lubi kontakt z klientem, a sprzedaż i obsługa klienta sprawia Ci radość!
  • Masz żyłkę handlowca dla którego sprzedaż to przyjemność a kontakt z klientem to wyczekiwana chwila.
  • Jeśli chcesz otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników!
  • Jesteś fanem motoryzacji.
  • Znasz marki samochodów oraz rozróżniasz poszczególne modele!
  • Interesujesz się nowinkami motoryzacyjnymi.
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi.
  • Umiesz współpracować w zespole.
  • Masz w sobie dużo energii i inicjatywy.
  • Jesteś pewny siebie i elastyczny w myśleniu.
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie + premia od osiąganych wyników.
  • Pracę na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia branżowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16.30
  • Stałą pracę w stabilnej firmie.

PODOBNE OGŁOSZENIA

Przedstawiciel Handlowy

Firma: SOLARISPOLSKA.PL SP. Z O.O.

OPIS STANOWISKA: Pozyskiwanie nowych Klientów instytucjonalnych (praca w terenie) oraz utrzymywanie długofalowych relacji Efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży Realizacje określonych celów sprzedaży...

Dodane: wczoraj

Junior Database Administrator

Firma: BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.

Czego wymagamy: około 1 roku doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL, umiejętności pisania optymalnych zapytań SQL, podstawowej znajomości systemu Linux. Do Twoich obowiązków będzie należało: administracja i...

Dodane: dzisiaj

Menadżer Grupy Agentów

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Jakie będą Twoje obowiązki? Zarządzanie zespołem Agentów Ubezpieczeniowych Realizacja ustalonych planów sprzedażowych Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów Organizacja i rozwój sieci sprzedaży, budowanie...