Fundraiser / Fundraiserka

UNICEF Polska poszukuje osób, które będą tworzyły serce zespołu fundraisingowego w ramach projektu UNICEF Polska F2F!

Kim jest fundraiser UNICEF Polska? To osoba, która zajmuje się fundraisingiem face-to-face lub door-to-door. Innymi słowy nawiązuje relacje z potencjalnymi darczyńcami na terenie Warszawy, Szczecina, Poznania, Wrocławia lub Krakowa, którzy dołączą do programu regularnego wsparcia finansowego naszej organizacji.

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca. Jako Fundraiser UNICEF Polska staniesz się częścią międzynarodowej organizacji i przyczynisz się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie darczyńców do programu darowizn regularnych UNICEF Polska na ulicach Twojego miasta, w wybranych sklepach, centrach handlowych i usługowych lub domach
  • Udzielanie informacji dotyczących kampanii UNICEF
  • Budowanie relacji z darczyńcami UNICEF
  • Możliwość zarządzaniem własnym zespołem
Nasze wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji i w prowadzeniu dialogu
  • Pozytywna energia i nieschodzący uśmiech z twarzy :)
  • Otwartość na pracę z celem
  • Dyspozycyjność czasowa aby zdecydowanie zaangażować się w projekt
  • Biegła znajomość języka polskiego
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy bezpośredniego kontaktu z klientem lub darczyńcą
  • Zainteresowanie tematyką pomocy humanitarnej
To oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie ze stałym wynagrodzeniem godzinowym – 40-46 zł brutto + bonus do 1000 zł/miesiąc
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • Jasną ścieżkę kariery – od junior fundraisera do senior team leadera
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia z zakresu fundraisingu, kompetencji miękkich oraz zarządzania zespołem