Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Fryzjer
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/24/0233
OBOWIĄZKI:
strzyżenie , koloryzacja, układanie fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Proszowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Fryzjer

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Słomniki

wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kwalifikowany opiekun ekspozycji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Pilnowanie ekspozycji muzealnej w godzinach jej otwarcia. Zakładamy, że osoby pracujące przy pilnowaniu ekspozycji wzmocnią zabezpieczenie wystaw podczas podczas wzmożonego ruchu zwiedzających. Osoba czuwa nad wskazaną częścią ekspozycji,...

Dodane: wczoraj

Pomocnik montera klimatyzacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Pomocy przy montażu klimatyzacji domowej. Przygotowanie stanowiska pracy, wnoszenie i wynoszenie narzędzi z i do samochodu, utrzymanie czystości miejsca pracy. Z czasem samodzielne wykonywanie poszczególnych elementów montażu. Pomoc przy...

Dodane: wczoraj