Fryzjer damsko - męski

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Fryzjer damsko - męski
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta - Strzyżenie, koloryzacja, trwała ondulacja. Wymagane co najmniej 3-4 lata doświadczenia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Myślenice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Referent ds. Administracyjnych

Firma: Grupa ERBUD
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych obsługa kancelaryjna biura, prowadzenie dziennika korespondencji dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji administrowanie dokumentacją papierową oraz...

Dodane: dzisiaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie...

Dodane: dzisiaj