Fotograf produktowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Fotograf produktowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1974
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie fotografii produktowych, retusz zdjęć produktowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Podstawowa obsługa sprzętu fotograficznego oraz programów do obróbki zdjęć

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Fotograf produktowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wykonywanie fotografii produktowych, retusz zdjęć produktowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Podstawowa obsługa sprzętu fotograficznego oraz programów do obróbki zdjęć

Dodane: 2024-04-06


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Technik konserwator obiektu - (elektryk/mechanik/automatyk)

Firma: Apleona Polska sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Zakrzowie lub Cholerzynie (do wyboru). Utrzymanie we właściwym porządku podległych...

Dodane: dzisiaj

Video Content Moderator with Slovenian

Firma: Cognizant Technology Solutions Poland Sp z o o
Lokalizacja: Kraków

Shift: 8/7 WORK FROM THE OFFICE* Are you a fan of vlogging or constantly looking for videos to help solve your challenges? Do you want to learn more about social media regulation, online free speech, internal controls or maybe even learn about EU...

Dodane: dzisiaj