Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Florysta
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/24/0798
OBOWIĄZKI:
nauka układania bukietów i różnych kompozycji,dbanie o porządek w miejscu pracy,rozpoznawanie rodzajów kwiatów ciętych i doniczkowych,obsługa klientów i kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Florysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Wieliczka

usługi florystyczne, praca w kwiaciarni, tworzenie bukietów, obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-09-22

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

Florysta Szczucin Florysta Gdów Żabno Słomniki

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Serwisant

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja: Myślenice

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Dodane: dzisiaj

Serwisant

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja: Olkusz

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Dodane: dzisiaj