Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Fakturzystka
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0326
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera. Mile widziana znajomość obsługi programu magazynującego.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Asystent / Asystentka Kupca Mody

Firma: VRG S.A.
Lokalizacja: Kraków

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: współpraca z Kupcem Mody w procesie przygotowania i realizacji zakupów asortymentu danej marki, prowadzenie korespondencji mailowej w języku angielskim z dostawcami (pozyskiwanie danych...

Dodane: dzisiaj

Global HR Master Data Analyst with German

Firma: DANISH CROWN GBS SP Z O O
Lokalizacja: Kraków

Area of responsibility Data entry and management: Provides professional service for transactions requested by internal customers (local HR teams, managers, employees). Responsible for creation, maintenance and update of employee master data in the...

Dodane: dzisiaj