Elektryk / Serwisant ds. drzwi i bram automatycznych

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: EL/KRA/0421
Obowiązki:
  • wykonywanie przeglądów serwisowych drzwi oraz bram automatycznych, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • diagnoza usterek,
  • usuwanie awarii,
  • doradztwo techniczne.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka / mechanika,
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki - mile widziana,
  • doświadczenie w pracy z drzwiami i bramami automatycznymi - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów i układów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w sytuacji nagłej awarii poza godzinami pracy (sporadyczne sytuacje),
  • dokładność, sumienność, pracowitość.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy,
  • szkolenia i niezbędne kursy w zakresie automatyki drzwi elektronicznych,
  • samochód służbowy wyposażony w konieczny sprzęt serwisowy,
  • telefon, komputer,
  • wynagrodzenie 4000 zł netto/miesiąc,
  • premie w zależności od zleceń i wykonanych napraw interwencyjnych,
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin,
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • pracę na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego.