Elektromonter/monter konstrukcji stalowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1368
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji słupów elektroenergetycznych, praca z elektronarzędziami, wykonywanie prac pomocniczych na liniachnajwyższych napięć od 110 kV: montaż izolatorów i mostków prądowych, klemowanie przewodów, prace związane znaprawą i poprawą uziemień słupów elektroenergetycznych, praca na terenie całego kraju, wymiar czasu pracy ok. 80h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całego kraju

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie