Ekspert ds. administracji projektów

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2551
OBOWIĄZKI:
Śledzenie i zrozumienie zdefiniowanego procesu administrowania i zarządzania projektem z obszaru IT/ kontem w wielu średnich i dużych projektach / kontach. Konfigurowanie i wdrażanie projektu z obszaru IT / konta, udzielanie wskazówek dotyczących projektu i opracowywanie wskaźników dotyczących praktyki zarządzania projektem / kontem i jego wykonania. Komunikacja z uczestnikami projektu, zarządzanie narzędziami pulpitu nawigacyjnego, uczestniczenie w planowaniu zasobów w ramach projektów. Praca w środowisku i projekcie angielsko-języcznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość i zrozumienie produktów G Suite (Arkusze Google, Dokumenty Google, Dysk Google, Gmail) oraz platform Radar i Staffing. Znajomość przebiegu procesu administracji projektem IT i umiejętność zarządzania tym procesem na każdym jego etapie. Umiejętności organizacyjne. Wykszt. wyższe dowolne, min. 1rok na stanowisku specjalisty ds admin. projektów w firmie IT: umiejętność planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji; zarządzania czasem;umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania własnymizadaniami; Umiejętność pracy w wielozadaniowym środowisku; Umiejętność współpracy ze społecznościami programistów technicznych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie