Dziennikarz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dziennikarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1692
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dziennikarz
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: opracowywanie i redagowanie tekstów


Wymagania inne:

opracowywanie i redagowanie tekstów

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kontroler magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Niepołomice

Codzienna kontrola stanów magazynowych i załadunków; Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP; Wykonywanie analiz i sporządzanie raportów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: umiejętności manualne...

Dodane: 2021-06-19


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Content Analyst - French Speaking

Firma: MAJOREL POLSKA
Lokalizacja: Kraków

Joining our Content Analyst team at Majorel is a career move that will enable your focus and interest in the online industry to develop in a vibrant, multicultural environment that empowers career and personal development . It will also enable you...

Dodane: dzisiaj

Content Analyst - Italian Speaking

Firma: MAJOREL POLSKA
Lokalizacja: Kraków

Joining our Content Analyst team at Majorel is a career move that will enable your focus and interest in the online industry to develop in a vibrant, multicultural environment that empowers career and personal development . It will also enable you...

Dodane: dzisiaj