Dziennikarz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dziennikarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2565
OBOWIĄZKI:
Opracowanie, wyselekcjonowanie i zredagowanie 72 tekstów w tym w języku kirgiskim;adiustacja 72 tekstów przeznaczonych do publikacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: kirgiski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Rodzaj umowy: Umowa o dzieło. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Wartość całego dzieła będzie wynosiła: 154 800, wypłacana w 36 transzach po 4300 zł. Doświadczenie na stanowisku.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie