Dyrektor europejskiego centrum gtrf

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1111
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie, że wszystkie transakcje są przetwarzane w ściśle określonych terminach. -zapewnia się doskonałą jakość usług, zwiększa i maksymalizuje dochód, jednocześnie minimalizując ryzyko operacyjne w europejskich krajach regionalnych, których praca zostanie scentralizowana w ERH. -zapewnienie wysokiego poziomu obsługi transakcji gwarancyjnych i obsługi klientów z naszych oddziałów w Europie, przy jednoczesnej minimalizacji błędów operacyjnych i strat, poprzez wystawianie i zmiany Gwarancji oraz Stand-By DC, przygotowywanie porad wychodzących, monitorowanie i zatwierdzanie transakcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Zarządzanie finansami. Doświadczenie zawodowe: min. 9 lat doświadczenia pracy w banku międzynarodowym, w tym doświadczenie pracy na VP ds. Operacji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 34 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie