Dostawca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dostawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3001
OBOWIĄZKI:
Dostawa posiłków do klientów restauracji na skuterze firmowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dostawca potraw
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. AM

Wymagania inne:

[Inne] : Dla osób urodzonych do 19.01.1995 r. nie jest wymagane prawo jazdy. Mile widziana książeczka do celów sanepidarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia. Praca na skuterze firmowym. Poszukiwani kandydaci do 5 lokalizacji na terenie całego Krakowa (Samuela Bogumiła Lindego 1, Lubostroń 15, Stanisława Stojałowskiego 6, Medweckiego 2, Bociana 3).

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie